BENEŠ PLÁNOVAL POVSTANIE v Čechách no odohralo sa na Slovensku
22:30

BENEŠ PLÁNOVAL POVSTANIE v Čechách no odohralo sa na Slovensku

30.09.2018
⚠️⚠️⚠️ OBSAH ⚠️⚠️⚠️ 01:48 – Začiatok Hitlerovho konca 02:51– Karpatsko-duklianska operácia 04:44 – Situácia v Slovenskom štáte 07:40 – Generál Viest: Slovensko sa ocitne vo sfére vojnových udalostí 11:49 – Slovenská národná rada (Vianočná dohoda) 15:00 – Kto ovládal armádu? ZDROJE: https://pandorinaskrinka.sk/benes-planoval-povstanie-v-cechach-no-odohralo-sa-na-slovensku/ ––– PÁČIL SA VÁM PODCAST? Budem vám vďačná za akýkoľvek finančný príspevok, ktorým sa rozhodnete podporiť moju tvorbu: https://www.patreon.com/pandorinaskrinka ––– FACEBOOK: https://www.facebook.com/pandorinaskrinka.sk/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/pandorinaskrinka.sk/ E-SHOP pre fanúšikov histórie: https://pandora.t-shock.eu/sk/ #pandorinaskrinka #podcast #dejinyslovenska

Podcast Pandorina skrinka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.