ŠTEFÁNIKOVE VÝHRADY voči Washingtonskej deklarácii
27:08

ŠTEFÁNIKOVE VÝHRADY voči Washingtonskej deklarácii

24.06.2018
⚠️⚠️⚠️ OBSAH ⚠️⚠️⚠️ 01:34 – Čo je to Washingtonská deklarácia? 03:09 – Keď si prečítal noviny, ostalo mu zle 05:59 – Vzťah Masaryka a Štefánika 08:00 – Prvé bolo Francúzsko, nie Amerika 12:19 – Češi odmietli autonómiu, chceli vlastný štát so Slovákmi 15:21 – Štefánikova proklamácia 18:08 – Čo sa Štefánikovi na deklarácii nepáčilo? ZDROJE: https://pandorinaskrinka.sk/stefanikove-vyhrady-voci-washingtonskej-deklaracii/ ––– PÁČIL SA VÁM PODCAST? Budem vám vďačná za akýkoľvek finančný príspevok, ktorým sa rozhodnete podporiť moju tvorbu: https://www.patreon.com/pandorinaskrinka ––– FACEBOOK: https://www.facebook.com/pandorinaskrinka.sk/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/pandorinaskrinka.sk/ E-SHOP pre fanúšikov histórie: https://pandora.t-shock.eu/sk/ #pandorinaskrinka #podcast #dejinyslovenska

Podcast Pandorina skrinka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.