OTVORENE O PLYNE

OTVORENE O PLYNE

Autor: SLOVGAS
Otvorene o plyne je prvý plynárenský podcast, ktorý prináša informácie zo zákulisia odvetvia. Venuje sa aj zmenám a novinkám v plynárenstve so zaujímavými hosťami.

Podcast OTVORENE O PLYNE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (2 epizódy)

18:54
  
12.08.2020

OTVORENE O PLYNE s Vladimírom Zeleňákom

S profesorom Vladimírom Zeleňákom z UPJŠ sme sa rozprávali o tom, aký je slovenský výskum vodíkových technológií, akú má perspektívu a v čom mu môže pomocť zemný plyn. Otvorene o plyne je prvý plynárenský podcast, ktorý prináša informácie zo zákulisia odvetvia. Venuje sa aj zmenám a novinkám v plyná...
18:54
  
12.08.2020

OTVORENE O PLYNE s Vladimírom Zeleňákom

S profesorom Vladimírom Zeleňákom z UPJŠ sme sa rozprávali o tom, aký je slovenský výskum vodíkových technológií, akú má perspektívu a v čom mu môže pomôcť zemný plyn. Otvorene o plyne je prvý plynárenský podcast, ktorý prináša informácie zo zákulisia odvetvia. Venuje sa aj zmenám a novinkám v plyná...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.