Profi videá vďaka podnosu na tortu? Talentovaný videomaker radí, ako na to
28:32

Profi videá vďaka podnosu na tortu? Talentovaný videomaker radí, ako na to

14.05.2021

Boris Holečko, a.k.a. Slepačí bujón, je talentovaný kameraman, ktorý stojí napríklad za Sajfovými vlogmi, mnohými profi videami známych značiek a najnovšie aj za videoklipom Emmy Drobnej a Doriana, ktorý nakrútil na telefón. Ako taký klip vzniká, akými trikmi viete dosiahnuť profi produktové video aj zo svojej obývačky či aké najhoršie situácie sa mu už počas nakrúcaní stali, porozprával v najnovšej epizóde On/Off by Samsung.

Podcast On/Off by Samsung so Sajfom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.