Adriana Poláková: Biely cukor ani múka nie sú jedy
32:08

Adriana Poláková: Biely cukor ani múka nie sú jedy

22.01.2021

Čo sú základné potraviny, ktoré Adriane Polákovej nesmú chýbať v chladničke a čo z nich pečie najradšej? A prečo je presvedčená o tom, že biely cukor ani múka nie sú jedy? O tom, aj mnohých svojich cukrárskych zážitkoch a „faux pas“ sa so Sajfom porozprávala v ďalšej časti podcastu On/Off by Samsung.

Podcast On/Off by Samsung so Sajfom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.