Prečo ľudí baví sledovať, ako sa hrá videohru niekto iný?
29:31

Prečo ľudí baví sledovať, ako sa hrá videohru niekto iný?

28.07.2020

Čo stojí za úspechom Youtube videí, v ktorých niekto hrá a komentuje videohru; ako to vyzerá na skutočných gamerských súťažiach či to, ako si vybrať ten najvhodnejší herný monitor. O tomto aj mnohom ďalšom porozprával youtuber a gamer Duklock.

Podcast On/Off by Samsung so Sajfom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.