Chameleón v obývačke, alebo ako sa televízory prispôsobujú interiéru
28:38

Chameleón v obývačke, alebo ako sa televízory prispôsobujú interiéru

30.06.2020

Sú moderné, dizajnové a dokážu splynúť s interiérom. Reč je o lifestylových televízoroch, ktoré sa menia na umelecké diela, alebo sú nimi sami o sebe. O postavení televízora v našich domácnostiach, umení v interiéri, najmodernejších modeloch televízorov, ale aj mnohom ďalšom, sme sa rozprávali s interiérovou dizajnérkou Jasnou Opavskou.

Podcast On/Off by Samsung so Sajfom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.