Prečo sú steny v nemocniciach zelené?
29:05

Prečo sú steny v nemocniciach zelené?

01.06.2021

Expertka na psychológiu farieb – architektka Silvia Cejpková – v rozhovore so Sajfom vysvetlila, odkiaľ sa zobrala „nemocničná zelená“, či čierna farba naozaj zoštíhľuje, ako na nás jednotlivé farby pôsobia a dokonca aj to, prečo boli v minulosti mobilné telefóny takmer výlučne čierne a strieborné.

Podcast On/Off by Samsung so Sajfom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.