Ako deti naučiť bezpečne používať smartfón
37:14

Ako deti naučiť bezpečne používať smartfón

12.03.2021

Kedy dať dieťaťu jeho prvý smartfón, čo by tomu malo predchádzať a ako sa vlastne s deťmi rozprávať o ich aktivitách na internete a sociálnych sieťach? O tomto aj mnohom ďalšom radí v rozhovore so Sajfom detská psychologička PhDr. Jarmila Tomková.

Podcast On/Off by Samsung so Sajfom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.