Ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja...ohybný displej
27:38

Ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja...ohybný displej

02.06.2020

Spomínate si na legendárny vyklápací mobil z 90. rokov? Bol obľúbený, pretože vyzeral cool a bez problémov sa zmestil do vrecka. To isté dnes môžeme povedať o mobiloch s ohybným displejom, ktoré sú však, na rozdiel od "Véčka", oveľa tenšie a bez tlačidiel. V prvej epizóde nášho nového podcastu sa o nich porozprávame s influencerom, novinárom a vloggerom Drahomírom Piokom.

Podcast On/Off by Samsung so Sajfom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.