Emma Drobná: Ego som si chodila zdvihnúť do „zapľuvaného“ karaoke baru
29:50

Emma Drobná: Ego som si chodila zdvihnúť do „zapľuvaného“ karaoke baru

06.11.2020

Talentovaná Emma Drobná prezradila, ako vznikal jej nový album, čo sa u nej zmenilo vypuknutím pandémie, pri čom všetkom je pre ňu telefón nezameniteľným pomocníkom no aj to, ako sa jej žilo pred Superstar.

Podcast On/Off by Samsung so Sajfom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.