3. Kvôli TOMUTO muži NErozumejú ženám | ON vs ONA
24:42
Podcast: ON vs ONA

3. Kvôli TOMUTO muži NErozumejú ženám | ON vs ONA

25.12.2020

V tejto Vianočnej epizóde rozoberáme: Prečo ľudia nemajú radi Vianoce, Ako Janka podpálila Vianočný stôl, Akú úchylku má Janka ohľadom balíkov,  Či na seba žiarlime, Ako to prežívam(e), keď TO má dostať a Janka vám rozpovie príhodu s párty, ktorú ukončila polícia... Šťastné a veselé počúvanie  praje Ondrej a Janka 👊✌️🎄🥳🎁

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/on-vs-ona/message

Podcast ON vs ONA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.