1. Hádka je chlapova chyba, vždy! | ON vs ONA
27:04
Podcast: ON vs ONA

1. Hádka je chlapova chyba, vždy! | ON vs ONA

10.12.2020

Pilotný diel nášho podcatu ON vs ONA, ktorý vytvára youtuber Ondrej z Trenčína so svojou partnerkou Jankou. V pilotnom diely rozoberáme partnerské spory ale pozrieme sa aj na nejaké zaujímavé témy, ktoré sa udiali za posledný týždeň. 

Youtube: Ondrej z Trenčína 

Instagram:@ondrejztrencina

Facebook: Ondrej z Trenčína

Twitter:@ondrejztrencina


--- Send in a voice message: https://anchor.fm/on-vs-ona/message

Podcast ON vs ONA je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.