Dáme to! Nový projekt Nadácie SOŠV podporí športových odborníkov
14:00

Dáme to! Nový projekt Nadácie SOŠV podporí športových odborníkov

30.04.2020
Prví športoví odborníci, ktorí to v tejto dobe nevzdali a ďalej motivujú svojich zverencov k aktívnemu pohybu a športovaniu, dostanú už v najbližších dňoch grant z rezervného fondu Slovenského olympijského a športového výboru Pripravení pomáhať. Šancu zapojiť sa do spoločného projektu SOŠV a Nadácie SOŠV Dáme to majú aj ďalší športoví odborníci. V prvom grantovom kole prerozdelí správna rada Nadácie SOŠV 20-tisíc eur a je pripravená pre športových odborníkov vyčleniť aj ďalšie finančné prostriedky. Tréneri a športoví odborníci sú totiž jedna z najzraniteľnejších skupín v našom športe. Pritom sú dôležití nielen vo vrcholovom športe, ale aj pri výchove detí a mládeže. Napriek zatvoreniu telocviční, bazénov, zimných štadiónov či posilňovní mnohí využili možnosti on-line sveta a naďalej sú v kontakte so svojimi zverencami, podporujú ich, motivujú ich a pomáhajú im zostať športovo aktívni. Redaktor Stanislav Benčat sa rozprával o forme podpory prostredníctom programu Dáme to s jeho riaditeľkou, Zuzanou Vodáčkovou.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.