Rok do olympijských hier. Aké bude (ak bude) Tokio 2021?
24:30

Rok do olympijských hier. Aké bude (ak bude) Tokio 2021?

23.07.2020
Nebyť korony, v týchto chvíľach by sa už oči celého sveta upierali na Tokio. Podľa pôvodných plánov sa totiž 24. júla mal začínať najväčší športový sviatok. Pandémia však všetko pozmenila, a tak sa olympijské hry prvýkrát v histórií preložili. Ich nový začiatok je naplánovaný na 23. júl 2021. Mali by sa teda začať presne o rok. O prípravách, optimistických či pesimistických scenároch, sme sa v novom Olympijskom podcaste rozprávali s vedúcim slovenskej výpravy Romanom Bučekom.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.