Štefan Svitko po návrate z Dakaru: "Tam sme odhrabávali piesok, tu ideme sneh!"
08:40

Štefan Svitko po návrate z Dakaru: "Tam sme odhrabávali piesok, tu ideme sneh!"

23.01.2019
Prečo sa rozšírila poplašná správa, že Svitko je zranený? Ako sa na Dakare podvádza? Aké nevýhody mali preteky v jedinej krajine? Kto zapríčinil, že Štefan takmer zmeškal lietadlo na preteky? Vezme v budúcnosti na Dakar aj manželku s deťmi? Čo urobí s množstvom snehu na Orave?

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.