TalkSport #28: Slovenský šport dopláca na diletantské rozhodnutia
27:01

TalkSport #28: Slovenský šport dopláca na diletantské rozhodnutia

15.09.2020
Odpočívaj v pokoji slovenský šport. Chceme pracovať a robiť to, čo vieme najlepšie. Za navrhovaných podmienok je to však nemožné. Ak sa veci nezmenia, ostane nám amatérsky šport, o ktorý bude minimálny záujem. Umieračik pre šport a kultúru. Veľavravné odkazy zo strany množstva športovcov a umelcov, ktoré zaplavili v posledných dňoch sociálne siete a mediálny priestor.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.