Triatlon vás úplne vyzlečie. Ctíme si fair-play a jeden druhého, vraví olympionik Varga
34:09

Triatlon vás úplne vyzlečie. Ctíme si fair-play a jeden druhého, vraví olympionik Varga

24.09.2020
Triatlon patrí medzi najnáročnejšie olympijské športy. Kombinácia plávania, bicyklovania a behu nie je pre určená pre každého. Kto však raz podľahne čaru triatlonu, nájde dlhodobú športovú lásku. Je to tak aj v prípade nášho úspešného reprezentanta a olympionika Richarda Vargu, ktorý je ambasádorom triatlonu na Slovensku. Aj on určite s uznaním sledoval gesto Španiela Diega Mentridu, ktorý na pretekoch Santader Thriatlon pustil na tretie miesto Brita Jamesa Teagla, ktorý chybne odbočil do slepej zatáčky tesne pred cieľom. Nielen o pravej duši športovca, ktorú triatlonisti majú, sme sa s Rišom rozprávali v rámci Olympijského podcastu.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.