TalkSport #29: Prečo Sagan nezískal zelený dres? Slovinsko > Slovensko
31:02

TalkSport #29: Prečo Sagan nezískal zelený dres? Slovinsko > Slovensko

22.09.2020
Historický moment pre slovinskú cyklistiku. Mladučký Tadej Pogačar, ktorý v pondelok oslávil 22. narodeniny sa stal pri svojom debute na Starej dáme víťazom najslávnejších cyklistických pretekov Tour de France. Všetkých a najmä svojho krajana Primoža Rogliča šokoval v 20. etape, v časovke, kde predviedol hádam nadľudský výkon a dostal sa na prvé miesto poradia. V nedeľu si následne už len vychutnal triumfálny príchod do Paríža. Tour vyvrcholila tradične prestížnym špurtom na Champs-Élysées. Náš Peter Sagan, ktorý nepridal ôsmy zelený dres, v celkovom poradí tejto súťaže skončil druhý, finišoval na tretej pozícií. Z triumfu v Paríži, ako aj zo zeleného dresu, sa tešil Ír Sam Bennett. Na vrcholy Tour de France sme si posvietili v ďalšom vydaní podcastu TalkSport s redaktorom denníka SME Milošom Šebelom.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.