TalkSport #44: Ramsayho deti, vpred! Česi a Švajčiari v hone za medailou?! Špeciál pred MS v hokeji
45:18

TalkSport #44: Ramsayho deti, vpred! Česi a Švajčiari v hone za medailou?! Špeciál pred MS v hokeji

20.05.2021
Od piatku sa zastaví na viac ako dva týždne dych na celom Slovensku. Štartujú totiž majstrovstvá sveta v hokeji. Slovenský tím nemá v Rige veľké oči, mladíci môžu len prekvapiť. Na čo sa môžeme tešiť? Kto môže zažiariť? Aj na tieto otázky hľadal moderátor Stanislav Benčat odpovede v podcaste TalkSport, v ktorom sa rozprával s reportérom denníka Šport a hokejovým insiderom Tomášom Prokopom a hokejovým komentátorom RTVS Pavlom Gašparom.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.