Zobudila som sa a vedela, že finále s Hingisovou vyhrám. Nielen o tenise s Danielou Hantuchovou
53:18

Zobudila som sa a vedela, že finále s Hingisovou vyhrám. Nielen o tenise s Danielou Hantuchovou

08.03.2021
Ôsmy marec je dňom, kedy by si každý chlapec a chlap mal uvedomiť a pripomenúť, že Adam bez Evy by bol ako džbán bez vody, strom bez lístia, pesnička bez tónov a slov, pretože v tento deň oslavujeme Medzinárodný deň žien. Je preto jasné, že hostkou aktuálneho podcastu je žena. Moderátor Stanislav Benčat privítal v podcastovom štúdiu vzácnu návštevu, prvú dámu slovenského tenisu, Danielu Hantuchovú.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.