TalkSport #32: Bez Hamšíka by sme boli stratení
27:45

TalkSport #32: Bez Hamšíka by sme boli stratení

13.10.2020
Počas týždňa sa odohral draft NHL. Zámorské kluby si vybrali dvoch Slovákov. Columbus siahol zo 78. miesta na Samuela Kňažka, LA Kings si vybral v 5. kole Martina Chromiaka zo 128. pozície. Október je i mesiac reprezentačných duelov. Slováci utrpeli v baráži o postup na EURO víťazstvo v súboji s Írskom, keď po 120 minútach sme gól nevideli, o všetkom rozhodli penalty. O pár dní na to sa zverenci Pavla Hapala predstavili s ostrovným tímom znova – v Škótsku sme prehrali po slabučkom výkone 0:1. Práve témy draftu NHL a futbalu sú nosnými v najnovšom vydaní podcastu TalkSport, ktorý vám prináša Slovenský olympijský a športový výbor. Jeho aktuálnym hosťom je redaktor TASR Michal Runák.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.