Bežecký apríl: Bez hudby a mobilu. Ako predísť zraneniam pri behu
35:22

Bežecký apríl: Bez hudby a mobilu. Ako predísť zraneniam pri behu

29.04.2021
Behám, beháš, beháme. Maratón podcastov v rámci Bežeckého apríla je na konci. V rámci série piatich podcastov sme sa rozprávali o behu ako takom s trénerom Marcelom Mataninom, strave bežca s Milanom Sedliakom. Záverečné dva diely patrili slovu uznávaného športového lekára Pavla Maloviča, ktorý v aktuálnom vydaní rozprával o možných zraneniach a nepríjemnostiach, ktoré nás môžu postihnúť počas behu.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.