Bežecký apríl: Prečo by sa mali kupovať topánky na beh až večer?
36:45

Bežecký apríl: Prečo by sa mali kupovať topánky na beh až večer?

22.04.2021
Topánky sú pre bežca alfou a omegou. Napokon, veď práve nohy sú hnacími nástrojmi, ktoré vykonávajú primárnu aktivitu pri behu. No a práve na tému bežeckej obuvi a otázkach, ktoré súvisia s výstrojom bežca sa moderátor Stanislav Benčat rozprával s uznávaným športovým lekárom, prednostom ústavu telovýchovného lekárstva slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave, Pavlom Malovičom.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.