Erik Vlček: "Ak by sa mi to podarilo, bol by som asi prvým Slovákom s účasťou na šiestich OH"
29:27

Erik Vlček: "Ak by sa mi to podarilo, bol by som asi prvým Slovákom s účasťou na šiestich OH"

12.07.2019
Aj keď pri vode typicky fúkal vietor, ktorý nie je dobrým kamarátom vodných kanoistov, z Erikovho rozprávania si môžete vypočuť aj to, čo musel oželieť na ceste vrcholového športovca a či svoje smerovanie niekedy oľutoval.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.