Aký je rozdiel medzi masážou a fyzioterapiou?
33:31

Aký je rozdiel medzi masážou a fyzioterapiou?

29.11.2019
Erika Bršelová sa roky venovala profesionálnej atletike. Vo svojom poslednom štarte v šprinte na 100 metrov si splnila sen, keď stovku zabehla pod 12 sekúnd. Po konci športovej kariéry pracovala ako fyzioterapeutka vo futbalovom Slovane, dnes sa venuje klientom na vlastnej klinike. Denno-denne sa stretáva s pacientmi, ktorých trápia bolesti chrbta, kolien či iných častí tela. V ďalšom dieli Olympijského podcastu sa redaktor Stanislav Benčat rozprával s Erikou nielen o problémových častiach nášho tela. Čo ešte v podcaste nájdete? Ako správne behať v lete? Je veľký rozdiel medzi behom na páse a v prírode? Čo sú najlepšie formy regenerácie? Ktorá časť tela nám spôsobuje najväčšie bolesti? Ako si Erika spomína na atletickú kariéru či prácu s futbalistami? Ako sa pripraviť na maratón?

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.