Vhodný doping počas koronakrízy? Oddych a regenerácia
29:38

Vhodný doping počas koronakrízy? Oddych a regenerácia

08.04.2020
Antidopingové kontroly sú v týchto dňoch výrazne obmedzené a v mnohých krajinách aj pozastavené. Športoví funkcionári každému športovcovi odkazujú, aby nepodvádzali. Príslušné orgány majú veľa nástrojov, ktoré môžu využívať. Veľmi dobrý prehľad o správaní sa športovca ponúkajú aj biologické pasy. O tom, ako sa testuje v časoch koronakrízy sa redaktor Stanislav Benčat rozprával v ďalšom vydaní Olympijského podcastu s riaditeľkou Antidopingovej agentúry Slovenskej republiky Žanetou Csáderovou.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.