TalkSport #13: Rado Rančík o Michaelovi Jordanovi a fenoméne Bulls
41:51

TalkSport #13: Rado Rančík o Michaelovi Jordanovi a fenoméne Bulls

05.05.2020
Keď nastane diskusia o najlepšom basketbalistov všetkých čias hádam 9 z 10 odborníkov sa zhodne na mene Michael Jordan. Ikonický hráč, ktorý v 90. rokoch minulého storočia preslávil klub Chicago Bulls, sa v týchto dňoch vrátil do obývačiek športových fanúšikov prostredníctvom dokumentárneho seriálu The Last Dance, ktorý prináša Netflix. Nielen o Michaelovi Jordanovi sme sa rozprávali v ďalšom dieli podcastu TalkSport s bývalým skvelým slovenským basketbalistom Radoslavom Rančíkom.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.