TalkSport #36: Postup na futbalové Euro nemôže zostať nedocenený
27:19

TalkSport #36: Postup na futbalové Euro nemôže zostať nedocenený

17.11.2020
Slovenskí futbalisti postúpili na majstrovstvá Európy vo futbale. Napriek hernému trápeniu sa z posledných mesiacov zvládli pred vyše mesiacom semifinále baráže s Írskom, vo štvrtok zas zvládla naša reprezentácia so Severným Írskom. No a aby toho futbalu s Ostrovnými mužstvami nebolo málo, v nedeľu uspeli v Lige národov so Škótskom 1:0. Redaktor Stanislav Benčat sa o súčasnosti a aj budúcnosti našej futbalovej reprezentácie rozprával v ďalšom vydaní podcastu TalkSport s futbalovým redaktorom denníka Šport Miroslavom Antolom.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.