Bežecký apríl: Banán, kuracie mäso či pizza? Ako má vyzerať strava bežca
36:52

Bežecký apríl: Banán, kuracie mäso či pizza? Ako má vyzerať strava bežca

15.04.2021
Banán alebo pohár koly? Energeťák či čistá voda? Cestoviny a potom pizza? Aké jedlá sú najlepšie pre bežca, ktorý má za cieľ aspoň v živote zabehnúť maratón, ale rovnako tak pre rekreačného športovca, ktorý si chce párkrát do týždňa dať aspoň trochu do tela? V rámci série podcastov Bežecký apríl, ktoré vám prináša SOŠV, sme sa v ďalšej časti zamerali práve na stravu bežca. Moderátor Stanislav Benčat si zavolal ako hosťa vedeckého pracovníka na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave Milana Sedliaka, ktorého poznáte aj z podcastov Čo chutí zdraviu.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.