Aká je fyzická zdatnosť našich detí?
01:07:49

Aká je fyzická zdatnosť našich detí?

13.05.2021
Pohybové vlastnosti detí na Slovensku sú čoraz horšie. Nie je žiadnym tajomstvom keď povieme, že nepatríme medzi športové národy. Ak aj nie úplne zmeniť, tak minimálne pozmeniť toto tvrdenie a naštartovať procesy v našej spoločnosti má ako jeden z cieľov projekt Olympijský odznak všestrannosti. Moderátor Stanislav Benčat sa v mimoriadnom Olympijskom podcaste rozprával hneď s trojicou hostí o jeho prínose, význame pre deti a rovnako tak pre celú spoločnosť.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.