Kaká či Drogba. Vittek má v Paríži hviezdnych spolužiakov
28:16

Kaká či Drogba. Vittek má v Paríži hviezdnych spolužiakov

13.02.2020
Róbert Vittek je ikona bratislavského Slovana a futbalovej reprezentácie. V národnom tíme strelil 23 gólov, z toho štyri na MS v JAR 2010. V máji minulého roka nastúpil na posledný súťažný zápasy, po ktorom sa preňho začala nová kapitola – život po kariére. Tridsaťosemročný rodák z Bratislavy sa isté obdobie hľadal, no aktivity si našiel. Navštevuje školu v Paríži, je jedným z ambasádorov projektu Slovenského olympijského a športového výboru Športuj Slovensko. Jeho najbližšia zastávka sa uskutoční 28. marca na Štrbskom plese, kam príde povzbudzovať a motivovať mladé talenty aj Vittek.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.