TalkSport #6: Zatrasie bystrický titul Lintnerovou stoličkou? + Zákulisné príbehy z MS v hokeji
48:07

TalkSport #6: Zatrasie bystrický titul Lintnerovou stoličkou? + Zákulisné príbehy z MS v hokeji

17.03.2020
Svet športu sa za posledné dni totálne zmenil. Postaral sa o to koronavírus, ktorý zrušil takmer všetky súťaže na svete. Výnimkou nie je ani slovenská hokejová liga, ktorá však má oproti iným z Európy veľké špecifikum. Ligová rada určila za majstra Banskú Bystricu, hoci tá posledný zápas prehrala. Rozhodnutie funkcionárov pobúrilo fanúšikov, ako aj ostatné kluby. Aj o tejto téme sa rozprával redaktor Stanislav Benčat spoza rúška so šéfredaktorom stránky Hokejportal.net Pavlom Rajtarom.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.