TalkSport #26: Covidkomédia okolo Slovana, kto uloví Messiho?
31:50

TalkSport #26: Covidkomédia okolo Slovana, kto uloví Messiho?

01.09.2020
Sú pokračujúce obmedzenia zo strany slovenskej vlády a konzília epidemiológov, virológov a odborníkov začiatkom konca profesionálneho športu na Slovensku? Kam odíde ak teda naozaj odíde Lionel Messi z Barcelony? Aj týmto témam sme sa venovali v ďalšom vydaní podcastu TalkSport, ktorý vám prináša Slovenský olympijský a športový výbor.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.