Otužuje sa v potoku, NHL hrá za Washington, v minulosti pracoval na stavbách. Aj taký je Ján Volko
36:02

Otužuje sa v potoku, NHL hrá za Washington, v minulosti pracoval na stavbách. Aj taký je Ján Volko

16.04.2020
Koronakríza zasiahla každého športovca na Slovenku. Platí to aj o najrýchlejšom našincovi, šprintérovi Jánovi Volkovi. Ten sa nachádza už vyše mesiac v Osrblí, kde intenzívne trénuje. Vo voľnom čase si rád zahrá PlayStation, prečíta knihu, pozrie film či porobí niečo okolo chalupy. Ako priznal Volko v livestreamovom rozhovore so Stanislavom Benčatom, fyzická práca mu nie je cudzia.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.