TalkSport #40: Naštartuje Mokošovej bronz renesanciu slovenskej gymnastiky?
19:44

TalkSport #40: Naštartuje Mokošovej bronz renesanciu slovenskej gymnastiky?

22.12.2020
Športový svet nespí ani vo vianočnom čase, čoho dôkazom je aj ďalší podcast z dielne Slovenského olympijského a športového výboru TalkSport. Tento raz mu dominuje téma gymnastiky. Barbora Mokošová totiž získala bronzovú medailu na bradlách na majstrovstvách Európy v tureckom Mersine, čo je pre samostatné Slovensko historicky prvá medaila z gymnastiky.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.