Bežecký apríl: Športová droga. Beh a jeho benefity pre zdravie človeka
26:54

Bežecký apríl: Športová droga. Beh a jeho benefity pre zdravie človeka

01.04.2021
Ak chcete niečo vyhrať, bežte 100 metrov. Ak chcete niečo zažiť, bežte maratón. Slová legendárneho Emila Zátopka nás vtiahnu do Bežeckého apríla. Štvrtý mesiac roka sme sa totiž v rámci Olympijského podcastu rozhodli venovať bežeckej aktivite. Päť štvrtkov, päť podcastov, päť zaujímavých tém s nemenej zaujímavými hosťami.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.