TalkSport #42: Všetky oči na Vlhovej. Získa päť medailí?
21:38

TalkSport #42: Všetky oči na Vlhovej. Získa päť medailí?

08.02.2021
Petra Vlhová. Fenomén, ktorý spája Slovákov. Lyžiarka, ktorá celému svetu dáva dôvod na to, aby si naštudovali, kde sa na mape nachádza Slovensko. Elitná svetová lyžiarka má pred sebou veľké dni. Na majstrovstvách sveta v talianskom stredisku Cortina d'Ampezzo sa totiž od nej neočakáva zisk medaily, ale zisk mnohých medailí. O programe šampionátu, plánoch Petry na MS či o kvalite jej súperiek sme sa rozprávali v podcaste TalkSport.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.