Poláškov príbeh ako z rozprávky: Z dôchodku medzi tenisové hviezdy
33:00

Poláškov príbeh ako z rozprávky: Z dôchodku medzi tenisové hviezdy

26.12.2019
Je zázračný čas Vianoc a preto sme sa do vianočnoého podcastu rozhodli pozvať hosťa, ktorý prežil príbeh ako z rozprávky. V zahraničí by bol hádam aj námet na film. Tenista Filip Polášek sa vrátil k svojmu športu po vyše štyroch rokoch. Nie však rekreačne, ale vrcholovo. Výsledok? Raketový návrat na najvyššie pozície. Tridsaťštyriročný Polášek získal tri tituly na turnajoch ATP, v ďalších dvoch prehral vo finále, na challengeroch pridal šesť titulov, zahral si na Turnaji majstrov. Na začiatku roka bol v rebríčku ATP pre štvorhru na 164. mieste, rok 2019 zakončil na 13. pozícii. Aj o tomto comebacku z ríše snov sa rozprával s Tenistom roka a šiestym najlepším športovcom Slovenska náš redaktor Stanislav Benčat. Čo všetko Polášek prezradil? Ako sa zrodilo jeho partnerstvo s Chorvátom Ivanom Dodigom? Čo má na Chorvátsku najradšej? Je zvyknutý na nastrelenie loptičkou? Bude hrať na olympiáde v Tokiu? Aké Vianoce má najradšej? FILIP POLÁŠEK V ROKU 2019 Víťaz troch turnajov ATP Víťaz šiestich challengerových turnajov Semifinále Wimbledonu, dve finále na turnajoch ATP Účastník turnaja majstrov Posun v renkingu ATP zo 164. na 10. miesto, aktuálne je na 13. pozícii Bilancia vo štvorhre na okruhu ATP v roku 2019 36:12

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.