TalkSport #18: Odíde futbalový Slovan do Maďarska? Prečo pápež František predáva Saganov bicykel?
26:02

TalkSport #18: Odíde futbalový Slovan do Maďarska? Prečo pápež František predáva Saganov bicykel?

09.06.2020
Posledné dni priniesli množstvo zaujímavých momentov, na ktoré sme sa bližšie pozreli v ďalšom vydaní spravodajsko-športovo-glosátorského podcastu TalkSport. O Jánovi Volkovi, Petrovi Saganovi, trampotách futbalového i hokejového Slovana a iných témach sme sa rozprávali s vedúcim obrazovej redakcie Tlačovej agentúry Slovenskej republiky, Michalom Svítokom.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.