TalkSport #10: Atletika zmrzla, pôjde Tóth Dudinskú päťdesiatku na Mikuláša?
38:16

TalkSport #10: Atletika zmrzla, pôjde Tóth Dudinskú päťdesiatku na Mikuláša?

14.04.2020
Svet športu je naďalej ochromený pandémiou koronavírusu. Napriek tomu sa v rôznych odvetviach dejú zaujímavé udalosti. Platí to aj o atletike. Vedenie Svetovej atletiky sa rozhodlo zastaviť možnosť plnenia olympijských limitov na budúcoročné hry v Tokiu. To znamená, že výkony športovcov od 5. apríla do 30. novembra sa nebudú započítavať do hodnotenia olympijskej kvalifikácie. Toto kontroverzné rozhodnutie sme prebrali v desiatom vydaní podcastu TalkSport s renomovaným atletickým novinárom Gabrielom Bogdányim.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.