Špinavé dieťa = zdravé dieťa, vraví uznávaná klinická imunologička
27:39

Špinavé dieťa = zdravé dieťa, vraví uznávaná klinická imunologička

10.09.2020
Viac ako dve desaťročia sa venuje pediatrii, klinickej imunológii a alergiológii. V januári 2014 založila Centrum pre klinickú imunológiu a alergiológiu – ImunoVital. Ako tímový lekár sa zúčastnila na olympijských hrách v Aténach v roku 2004, v Pekingu 2008 a vo Vancouveri v roku 2010. Katarína Bergendiová bude súčasťou diskusie „Silnejší pre život“ na TIPOS LIFESTYLE STAGE v rámci blížiacej sa športovej konferencie Sport Revolution, ešte predtým prijala pozvanie do Olympijského podcastu.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.