Daniel Jendrichovský: Pohľad do budúcnosti je pre mňa bolestivý
32:06

Daniel Jendrichovský: Pohľad do budúcnosti je pre mňa bolestivý

23.05.2019
Šéf akadémie Young Angels ešte nevie, kde budú jeho hráčky v budúcej sezóne hrať a trénovať. So Zuzanou Žirkovou sa rozprávali aj o tom, ako skladať extraligové družstvo, čo dievčatám ponúknuť, keď sa kvôli chýbajúcemu zázemiu nemôžu prihlásiť do žiadneho európskeho pohára.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.