Kondičný tréner Hopjak: Žil pre CrossFit, dnes ho kritizuje
38:35

Kondičný tréner Hopjak: Žil pre CrossFit, dnes ho kritizuje

27.02.2020
Aj vďaka nemu spoznali športoví nadšenci v Bratislave CrossFit. Kondičný tréner Dominik Hopjak sa venoval tomuto odvetviu niekoľko rokov, dnes nemá problém crossfit aj kritizovať a v tréningovom procese sa venuje iným metódam. Jeho služby využívajú športovci aj známe osobnosti, individuálny prístup má však ku každému rovnaký. Počas jesene sa podelil so svojimi myšlienkami aj s návštevníkmi jedinečnej športovej akcie, Sport Revolution. Náš redaktor Stanislav Benčat vyspovedal v ďalšom dieli podcastu Slovenského olympijského a športového výboru práve Dominika Hopjaka.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.