Získa Sagan na Tour ôsmykrát zelený dres? Rozprávanie o cyklistike s Petrom Velitsom
29:38

Získa Sagan na Tour ôsmykrát zelený dres? Rozprávanie o cyklistike s Petrom Velitsom

27.08.2020
Šesťkrát sa predstavil na najslávnejších cyklistických pretekoch, Tour de France. Do pamäte fanúšikov sa zapísal v roku 2008 únikom v 17. etape, kedy bol v popredí pelotónu neuveriteľných 194 km. V roku 2010 skončil v celkovom poradí Vuelty na skvelom druhom mieste, v náročných pretekoch okolo Španielska si v tom isto roku pripísal aj etapový triumf. Výborný časovkár, trojnásobný majster sveta v tímovej súťaži, držiteľ zlatej medaily zo súťaže jazdcov do 23 rokov Peter Velits bol ďalším hosťom Olympijského podcastu.

Podcast Olympijský podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.