#60 SPECIÁL: (P)O volbách a datech, díl 4.
01:11:49

#60 SPECIÁL: (P)O volbách a datech, díl 4.

04.11.2021

Datový novinář Josef Šlerka, komentátor David Klimeš, volební sázkař Michal Sirový a sociolog Daniel Prokop se setkávají u závěrečného dílu speciálu, aby prodiskutovali volební výsledek z pohledu dat. Proč volby dopadly tak, jak dopadly? O čem letošní výsledek vypovídá? A co můžeme čekat v následujících volbách?

Čtvrtý a poslední díl ze série O volbách a datech.

Podcast ODPOSLECH | investigace.cz je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.