#42 Ázerbájdžánci u českého moře 2: Velké plány, skutek utek
29:16

#42 Ázerbájdžánci u českého moře 2: Velké plány, skutek utek

25.06.2021

Ázerbájdžánská komunita v Česku čítá momentálně ani ne tisíc osob, které mají v České republice trvalý pobyt. Přesto její vlivní, movití a dobrými kontakty vybavení zástupci čile nakupují lukrativní nemovitosti v oblíbených turistických destinacích za miliardy korun. Nebude ale řeč o Karlových Varech nebo Praze, tedy destinacích, které vás většinu určitě ve spojitosti s Ázerbájdžánci na první dobrou napadly. 

V tomto díle se tak společně podíváme do jižních Čech, kde Ázerbájdžánci čile investují. A ukážeme si také marnotratnost, která je pro tyto investice typická.

Podcast ODPOSLECH | investigace.cz je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.