#41 Nejvyšší soud zrušil rozhodnutí o nevinně Kočnera a Zsuzsové - rozhovor
14:00

#41 Nejvyšší soud zrušil rozhodnutí o nevinně Kočnera a Zsuzsové - rozhovor

16.06.2021

Slovenský Nejvyšší soud v úterý 15.6. podle očekávání mnohých vrátil zpět k projednání Specializovanému trestnímu soudu rozsudek o nevinně Kočnera a Zsuzsové. Trest pro Tomáše Szabóa, řidiče, kterému soud vyměřil odnětí svobody na 25 let ve vězení s nejvyšší ostrahou, potvrdil.

Jak své rozhodnutí Nejvyšší soud odůvodnil? A jakou roli v tomto rozhodnutí hrály nové důkazy, které předložila prokuratura? Ze Slovenska odpovídá Pavla Holcová.

Podcast ODPOSLECH | investigace.cz je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.