#39 Výživné jako skvělý byznys - rozhovor
34:00

#39 Výživné jako skvělý byznys - rozhovor

31.05.2021

Pro dceru Petry Dancové na výživném vymohl exekutor skoro 32 tisíc korun. Na její účet ale přišlo jenom 7 tisíc, o zbytek vymožených peněz se podělili vymahači. Paní Dancová se přitom obrátila na profesionální vymahače, jejichž letáky leží po celé republice na úřadech práce. Jak je to tedy možné? 

Po odpovědích pátrala redaktorka investigace.cz Hana Čápová. Přinášíme s ní rozhovor. 

Podcast ODPOSLECH | investigace.cz je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.