#54 SPECIÁL: O volbách a datech, díl 2.
01:11:09

#54 SPECIÁL: O volbách a datech, díl 2.

23.09.2021

Datový novinář Josef Šlerka, politoložka Lenka Hrbková, komentátor David Klimeš, volební sázkař Michal Sirový a sociolog Daniel Prokop diskutují o volbách a datech. V dnešním, druhém díle, probírají především průzkumy předvolebního veřejného mínění. Jakou relevanci přikládat různým druhům průzkumů, anket, či specifickým případům simulovaných voleb? Které jsou nejvěrohodnější? Jsou k něčemu zákazy zveřejňovaní výsledků průzkumů poslední dny před volbami? A jak to mají ostatní země? 

Druhý díl ze série O volbách a datech.

Podcast ODPOSLECH | investigace.cz je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.